IQL48060A033V-009-R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
IQL48060A033V-009-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IQL48060A033V-009-R
Proizvajalec / znamka: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 198W
Podatkovni listi: IQL48060A033V-009-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IQL48060A033V-009-R
Številka dela IQL48060A033V-009-R Proizvajalec TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 198W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1005 pcs Podatkovni list IQL48060A033V-009-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Intermediate Bus Converter Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm)
Serija iQL Moč (Watts) 198W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module, 1/4 Brick
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP
Učinkovitost 91% natančen opis Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 60A Nadzorne funkcije Enable, Active Low