TEN 20-2410WIR
TRACO PowerTRACO Power
TEN 20-2410WIR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 20-2410WIR
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: TEN 20-2410WIR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 20-2410WIR
Številka dela TEN 20-2410WIR Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1997 pcs Podatkovni list TEN 20-2410WIR.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 20WIR Moč (Watts) 15W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1951-1538
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4.5A
Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TEN 20-2411
TEN 20-2411
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 2470 pcs
Prenesi: TEN 20-2411.pdf
RFQ
TEN 20-2410WIN
TEN 20-2410WIN
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 2427 pcs
Prenesi: TEN 20-2410WIN.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Prenesi: TEN 20-1222.pdf
TEN 20-2412WIR
TEN 20-2412WIR
Opis: DC DC CONVERTER 12V 20W
Prenesi: TEN 20-2412WIR.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 13W
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Prenesi: TEN 20-2411WIR.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Prenesi: TEN 20-2412WIN.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika