TEN 20-2411WIR
TRACO PowerTRACO Power
TEN 20-2411WIR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 20-2411WIR
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: TEN 20-2411WIR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 20-2411WIR
Številka dela TEN 20-2411WIR Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1926 pcs Podatkovni list TEN 20-2411WIR.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 20WIR Moč (Watts) 20W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1951-2123
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4A