TEN 30-2410WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 30-2410WIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 30-2410WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: TEN 30-2410WIN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 30-2410WIN
Številka dela TEN 30-2410WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1970 pcs Podatkovni list TEN 30-2410WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 30WIN Moč (Watts) 25W
Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads Druga imena 1951-2142
delovna temperatura -40°C ~ 75°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 7.5A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TEN 30-2412
TEN 30-2412
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 2235 pcs
Prenesi: TEN 30-2412.pdf
RFQ
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 2.5V 20W
Na zalogi: 1560 pcs
Prenesi: TEN 30-2409.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 1.5V 13W
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 26W
Opis: DC DC CONVERTER 5.1V