TEN 30-2412WIN
TRACO PowerTRACO Power
TEN 30-2412WIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TEN 30-2412WIN
Proizvajalec / znamka: TRACO Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: TEN 30-2412WIN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TEN 30-2412WIN
Številka dela TEN 30-2412WIN Proizvajalec TRACO Power
Opis DC DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1769 pcs Podatkovni list TEN 30-2412WIN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija TEN 30WIN Moč (Watts) 30W
Paket / primer 7-DIP Module, 6 Leads Druga imena 1951-2550
delovna temperatura -40°C ~ 75°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Podobni izdelki
TEN 30-2421WIN
TEN 30-2421WIN
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Na zalogi: 1286 pcs
Prenesi: TEN 30-2421WIN.pdf
RFQ
TEN 30-2410
TEN 30-2410
Proizvajalci: TRACO Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 26W
Na zalogi: 1575 pcs
Prenesi: TEN 30-2410.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Prenesi: TEN 30-2413WIN.pdf
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Prenesi: TEN 30-2422.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Opis: DC DC CONVERTER 12V
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V
Opis: DC DC CONVERTER 5.1V
Opis: DC DC CONVERTER 5.1V