SA160CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA160CAHA0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA160CAHA0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Podatkovni listi: SA160CAHA0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA160CAHA0G
Številka dela SA160CAHA0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 160V 259V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 468179 pcs Podatkovni list SA160CAHA0G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SA160CA-E3/73
SA160CA-E3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Na zalogi: 283074 pcs
Prenesi: SA160CA-E3/73.pdf
RFQ
SA160CA
SA160CA
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO15