SA160CAHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA160CAHB0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA160CAHB0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Podatkovni listi: SA160CAHB0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA160CAHB0G
Številka dela SA160CAHB0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 160V 259V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 450067 pcs Podatkovni list SA160CAHB0G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SA160CAHR0G
SA160CAHR0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO204AC
Na zalogi: 478568 pcs
Prenesi: SA160CAHR0G.pdf
RFQ
SA160CA A0G
SA160CA A0G
Na zalogi: 544991 pcs
Prenesi: SA160CA A0G.pdf
RFQ
SA160CHE3/73
SA160CHE3/73
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 160VWM 257VC DO204AC
Prenesi: SA160CHE3/73.pdf
SA160CA-E3/54
SA160CA-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: SA160CA-E3/54.pdf
SA160CA R0G
SA160CA R0G
Prenesi: SA160CA R0G.pdf
SA160DP
SA160DP
Proizvajalci: Apex Microtechnology
Opis: IC BRIDGE DRVR ANLG/PWM 12SIP DP
Na zalogi: 528 pcs
Prenesi: SA160DP.pdf
SA160CA B0G
SA160CA B0G