PCF0805PR-11KBT1
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
PCF0805PR-11KBT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF0805PR-11KBT1
Proizvajalec / znamka: TT Electronics / Welwyn
Opis izdelka RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: PCF0805PR-11KBT1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCF0805PR-11KBT1
Številka dela PCF0805PR-11KBT1 Proizvajalec TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4290 pcs Podatkovni list PCF0805PR-11KBT1.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.1W, 1/10W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PCF - Precision
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 985-1433-2
PCF0805PR11KBT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PCF0805PR-11KBT1
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 11k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1% Opis RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0805