PCF0805PR-10KBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805PR-10KBT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF0805PR-10KBT1
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805
Podatkovni listi: PCF0805PR-10KBT1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCF0805PR-10KBT1
Številka dela PCF0805PR-10KBT1 Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214628 pcs Podatkovni list PCF0805PR-10KBT1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija PCF - Precision Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 985-1432-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film