HM78-45121LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM78-45121LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 120UH 1.1A 380 MOHM
Podatkovni listi: HM78-45121LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-45121LFTR
Številka dela HM78-45121LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 120UH 1.1A 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5089 pcs Podatkovni list HM78-45121LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Shielded Inductor 1.1A 380 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A