HM78-45221LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM78-45221LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 220UH 800MA 700 MOHM
Podatkovni listi: HM78-45221LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-45221LFTR
Številka dela HM78-45221LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 220UH 800MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4430 pcs Podatkovni list HM78-45221LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Shielded Inductor 800mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Trenutna ocena 800mA