HM78-503R1LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78-503R1LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 3.1UH 6A 17 MOHM SMD
Podatkovni listi: HM78-503R1LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-503R1LFTR
Številka dela HM78-503R1LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 3.1UH 6A 17 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5369 pcs Podatkovni list HM78-503R1LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.1µH Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.1µH Shielded Inductor 6A 17 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max Trenutna ocena 6A