HM78-50561LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM78-50561LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 560UH 540MA 860 MOHM
Podatkovni listi: HM78-50561LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-50561LFTR
Številka dela HM78-50561LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 560UH 540MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4780 pcs Podatkovni list HM78-50561LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560µH Shielded Inductor 540mA 860 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max Trenutna ocena 540mA