HM78D-1285R6MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-1285R6MLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78D-1285R6MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 5.6UH SMD
Podatkovni listi: HM78D-1285R6MLFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78D-1285R6MLFTR
Številka dela HM78D-1285R6MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 5.6UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5371 pcs Podatkovni list HM78D-1285R6MLFTR.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 22.4µH Induktivnost - povezana vzporedno 5.6µH
Višina 0.317" (8.05mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 22.4µH Inductance - Connected in Series 5.6µH Inductance - Connected in Parallel 23 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 7.2A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 92 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 23 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 6.6A Trenutna nasičenost - vzporedno 13.4A
Trenutna ocena - serija 3.5A Trenutna ocena - vzporedno 7.2A