HM78D-128820MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128820MLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78D-128820MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD
Podatkovni listi: HM78D-128820MLFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78D-128820MLFTR
Številka dela HM78D-128820MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 82UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4521 pcs Podatkovni list HM78D-128820MLFTR.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 328µH Induktivnost - povezana vzporedno 82µH
Višina 0.317" (8.05mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 328µH Inductance - Connected in Series 82µH Inductance - Connected in Parallel 140 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.3A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 560 mOhm DC Resistance (DCR) - vzporedno 140 mOhm
Trenutna zasičenost - serija 1.9A Trenutna nasičenost - vzporedno 3.8A
Trenutna ocena - serija 1.2A Trenutna ocena - vzporedno 2.3A