HM79-10100LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-10100LFTR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM79-10100LFTR13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM
Podatkovni listi: HM79-10100LFTR13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HM79-10100LFTR13
Številka dela HM79-10100LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 10UH 1.04A 182 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97489 pcs Podatkovni list HM79-10100LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM79
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 987-1234-1
HM7910100LFTR13
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.04A 182 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 182 mOhm Max
Trenutna ocena 1.04A Tok - nasičenost -