HM79-101R4LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-101R4LFTR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM79-101R4LFTR13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 1.4UH 2.52A 56 MOHM
Podatkovni listi: HM79-101R4LFTR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM79-101R4LFTR13
Številka dela HM79-101R4LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 1.4UH 2.52A 56 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4769 pcs Podatkovni list HM79-101R4LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM79
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.4µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.4µH Unshielded Wirewound Inductor 2.52A 56 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max Trenutna ocena 2.52A