TTETTLJANF-20.000000
TaitienTaitien
TTETTLJANF-20.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TTETTLJANF-20.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC TCXO 20MHZ 3.3V CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.TTETTLJANF-20.000000.pdf2.TTETTLJANF-20.000000.pdf3.TTETTLJANF-20.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TTETTLJANF-20.000000
Številka dela TTETTLJANF-20.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 20MHZ 3.3V CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod CMOS
Druga imena 1664-1219 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±4.6ppm Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tok - Supply (Max) 6mA