TTETTLJANF-25.000000
pregled izdelka
Številka dela: TTETTLJANF-25.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.TTETTLJANF-25.000000.pdf2.TTETTLJANF-25.000000.pdf3.TTETTLJANF-25.000000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TTETTLJANF-25.000000
Številka dela TTETTLJANF-25.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±4.6ppm
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tok - Supply (Max) 6mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -