TWEAKCSANF-20.000000
TaitienTaitien
TWEAKCSANF-20.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWEAKCSANF-20.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD
Podatkovni listi: 1.TWEAKCSANF-20.000000.pdf2.TWEAKCSANF-20.000000.pdf3.TWEAKCSANF-20.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWEAKCSANF-20.000000
Številka dela TWEAKCSANF-20.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija TW
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 1664-1228 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±280ppb Pogostost 20MHz
natančen opis 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3.5mA