TWEAKCSANF-25.000000
TaitienTaitien
Taitien
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWEAKCSANF-25.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SW SMD
Podatkovni listi: 1.TWEAKCSANF-25.000000.pdf2.TWEAKCSANF-25.000000.pdf3.TWEAKCSANF-25.000000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TWEAKCSANF-25.000000
Številka dela TWEAKCSANF-25.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 25.0000MHZ CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija TW
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±280ppb
Pogostost 25MHz natančen opis 25MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -