TYKTACSANF-16.368000
TaitienTaitien
TYKTACSANF-16.368000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYKTACSANF-16.368000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC TCXO 16.368MHZ 1.8V CLP SW
Podatkovni listi: 1.TYKTACSANF-16.368000.pdf2.TYKTACSANF-16.368000.pdf3.TYKTACSANF-16.368000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYKTACSANF-16.368000
Številka dela TYKTACSANF-16.368000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 16.368MHZ 1.8V CLP SW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 1664-1317-6
1664-1317-6-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±500ppb Pogostost 16.368MHz
natančen opis 16.368MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA