AMK325ABJ337MM-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK325ABJ337MM-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMK325ABJ337MM-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 330UF 4V X5R 1210
Podatkovni listi: 1.AMK325ABJ337MM-T.pdf2.AMK325ABJ337MM-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMK325ABJ337MM-T
Številka dela AMK325ABJ337MM-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 330UF 4V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56569 pcs Podatkovni list 1.AMK325ABJ337MM-T.pdf2.AMK325ABJ337MM-T.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 587-3977-2
AMK325ABJ337MMT
CE AMK325ABJ337MM-T
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 330µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330µF