AMK325AC6227MM-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK325AC6227MM-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMK325AC6227MM-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 220UF 4V X6S 1210
Podatkovni listi: 1.AMK325AC6227MM-T.pdf2.AMK325AC6227MM-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMK325AC6227MM-T
Številka dela AMK325AC6227MM-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 220UF 4V X6S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51310 pcs Podatkovni list 1.AMK325AC6227MM-T.pdf2.AMK325AC6227MM-T.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 587-4341-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 220µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 220µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AMK325AC6337MM-P
AMK325AC6337MM-P
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: CAP CER 330UF 4V X6S 1210
Na zalogi: 41782 pcs
Prenesi: AMK325AC6337MM-P.pdf
RFQ
AMK325ABJ337MM-T
AMK325ABJ337MM-T
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: CAP CER 330UF 4V X5R 1210
Na zalogi: 56569 pcs
Prenesi: AMK325ABJ337MM-T.pdf
RFQ
AMKB2
AMKB2
Proizvajalci: Altech Corporation
Opis: SWITCH UNITPB 30MM BLK NON ILL M
Prenesi: AMKB2.pdf
AMK432BJ477MM-T
AMK432BJ477MM-T
Opis: CAP CER 470UF 4V X5R 1812
Prenesi: AMK432BJ477MM-T.pdf
AMKB4
AMKB4
Opis: SWITCH UNITPB 30MM RED NON ILL M