CB2518T681K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2518T681K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB2518T681K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 680UH 90MA 22.1 OHM
Podatkovni listi: 1.CB2518T681K.pdf2.CB2518T681K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB2518T681K
Številka dela CB2518T681K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 680UH 90MA 22.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 753312 pcs Podatkovni list 1.CB2518T681K.pdf2.CB2518T681K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-3041-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 3MHz natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 22.1 Ohm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 22.1 Ohm Max Trenutna ocena 90mA
Tok - nasičenost 30mA