CB2518T6R8M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2518T6R8M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB2518T6R8M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 930MA 195 MOHM
Podatkovni listi: 1.CB2518T6R8M.pdf2.CB2518T6R8M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB2518T6R8M
Številka dela CB2518T6R8M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 930MA 195 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1358761 pcs Podatkovni list 1.CB2518T6R8M.pdf2.CB2518T6R8M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-2188-2
LQ CB 2518T6R8M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 38MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 930mA 195 mOhm Max 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max Trenutna ocena 930mA
Tok - nasičenost 270mA