EMK105BJ474MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK105BJ474MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK105BJ474MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
Podatkovni listi: EMK105BJ474MP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK105BJ474MP-F
Številka dela EMK105BJ474MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1300566 pcs Podatkovni list EMK105BJ474MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena EMK105BJ474MPF
RM EMK105 BJ474MP-F
RMEMK105BJ474MP-F
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.47µF