EMK105BJ474MP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK105BJ474MP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK105BJ474MP
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK105BJ474MP
Številka dela EMK105BJ474MP Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1228569 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RM EMK105 BJ474MP
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije SMPS Filtering