EMK107BJ474KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107BJ474KA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK107BJ474KA-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
Podatkovni listi: EMK107BJ474KA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK107BJ474KA-T
Številka dela EMK107BJ474KA-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2180005 pcs Podatkovni list EMK107BJ474KA-T.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-6172-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.47µF