EMK107BJ474KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107BJ474KAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMK107BJ474KAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.EMK107BJ474KAHT.pdf2.EMK107BJ474KAHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMK107BJ474KAHT
Številka dela EMK107BJ474KAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2197501 pcs Podatkovni list 1.EMK107BJ474KAHT.pdf2.EMK107BJ474KAHT.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-3311-2
CE EMK107 BJ474KAHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.47µF