JMK063C6224MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK063C6224MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK063C6224MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0201
Podatkovni listi: 1.JMK063C6224MP-F.pdf2.JMK063C6224MP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK063C6224MP-F
Številka dela JMK063C6224MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1202643 pcs Podatkovni list 1.JMK063C6224MP-F.pdf2.JMK063C6224MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena JMK063C6224MPF
RM JMK063 C6224MP-F
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 0.22µF