JMK063C6333MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK063C6333MP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK063C6333MP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 6.3V X6S 0201
Podatkovni listi: JMK063C6333MP-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JMK063C6333MP-F
Številka dela JMK063C6333MP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.033UF 6.3V X6S 0201 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6040224 pcs Podatkovni list JMK063C6333MP-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena JMK063C6333MPF
RM JMK063 C6333MP-F
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije SMPS Filtering