JMK105B7224KVHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK105B7224KVHF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK105B7224KVHF
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.JMK105B7224KVHF.pdf2.JMK105B7224KVHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK105B7224KVHF
Številka dela JMK105B7224KVHF Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3812902 pcs Podatkovni list 1.JMK105B7224KVHF.pdf2.JMK105B7224KVHF.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-3764-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.22µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.22µF