JMK105B7474MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK105B7474MV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK105B7474MV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0402
Podatkovni listi: JMK105B7474MV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK105B7474MV-F
Številka dela JMK105B7474MV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2581695 pcs Podatkovni list JMK105B7474MV-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.026" (0.65mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena JMK105B7474MVF
RM JMK105 B7474MV-F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije SMPS Filtering