JMK107C7225KAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK107C7225KAHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK107C7225KAHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 6.3V X7S 0603
Podatkovni listi: 1.JMK107C7225KAHT.pdf2.JMK107C7225KAHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK107C7225KAHT
Številka dela JMK107C7225KAHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X7S 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1440763 pcs Podatkovni list 1.JMK107C7225KAHT.pdf2.JMK107C7225KAHT.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-4331-2
CE JMK107 C7225KAHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2µF