JMK107F225ZAST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK107F225ZAST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK107F225ZAST
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 6.3V Y5V 0603
Podatkovni listi: JMK107F225ZAST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JMK107F225ZAST
Številka dela JMK107F225ZAST Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5545 pcs Podatkovni list JMK107F225ZAST.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2µF