JMK325C7107MM-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK325C7107MM-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK325C7107MM-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 100UF 6.3V X7S 1210
Podatkovni listi: JMK325C7107MM-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK325C7107MM-T
Številka dela JMK325C7107MM-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 100UF 6.3V X7S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75375 pcs Podatkovni list JMK325C7107MM-T.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CE JMK325 C7107MM-T
JMK325C7107MMT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 100µF