JMK325E826ZN-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK325E826ZN-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK325E826ZN-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 82UF 6.3V Y5U 1210
Podatkovni listi: JMK325E826ZN-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK325E826ZN-T
Številka dela JMK325E826ZN-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 82UF 6.3V Y5U 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59662 pcs Podatkovni list JMK325E826ZN-T.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.083" (2.10mm) Temperaturni koeficient Y5U (E)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CE JMK325 E826ZN-T
JMK325E826ZNT
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 82µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5U (E) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 82µF