LBC2518T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2518T220K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LBC2518T220K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 22UH 250MA 770 MOHM
Podatkovni listi: 1.LBC2518T220K.pdf2.LBC2518T220K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LBC2518T220K
Številka dela LBC2518T220K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 22UH 250MA 770 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1415112 pcs Podatkovni list 1.LBC2518T220K.pdf2.LBC2518T220K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LB, C Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena 587-1937-2
LBC2518T220K-ND
LQ LB C2518T220K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 770 mOhm 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 770 mOhm Trenutna ocena 250mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LBC2518T1R0MRV
LBC2518T1R0MRV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 1UH 890MA 84.5 MOHM
Na zalogi: 460137 pcs
Prenesi: LBC2518T1R0MRV.pdf
RFQ
LBC2518T220KV
LBC2518T220KV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 22UH 250MA 1.001 OHM