LBC2518T221M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2518T221M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LBC2518T221M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 220UH 80MA 8.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LBC2518T221M.pdf2.LBC2518T221M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LBC2518T221M
Številka dela LBC2518T221M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 220UH 80MA 8.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 868861 pcs Podatkovni list 1.LBC2518T221M.pdf2.LBC2518T221M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1007 (2518 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LB, C Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1007 (2518 Metric)
Druga imena LQ LB C2518T221M delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.5MHz natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 8.4 Ohm 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 8.4 Ohm Trenutna ocena 80mA