LEM2520T1R8J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEM2520T1R8J
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 210MA 1.45 OHM
Podatkovni listi: LEM2520T1R8J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LEM2520T1R8J
Številka dela LEM2520T1R8J Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.8UH 210MA 1.45 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5130 pcs Podatkovni list LEM2520T1R8J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LE, M Type
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena LE LEM 2520T 1R8J delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 1.45 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost -