LEM2520T27NK
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LEM2520T27NK
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 27NH 410MA 420 MOHM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LEM2520T27NK
Številka dela LEM2520T27NK Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 27NH 410MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5884 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LE, M Type
Ocene - Q @ Frek 15 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena LE LEM 2520T 27NK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 27nH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.45GHz
natančen opis 27nH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 420 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -