LHFP13BB103K
pregled izdelka
Številka dela: LHFP13BB103K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 10MH 160MA 12 OHM TH
Podatkovni listi: LHFP13BB103K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LHFP13BB103K
Številka dela LHFP13BB103K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10MH 160MA 12 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5858 pcs Podatkovni list LHFP13BB103K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm)
Ščitenje Shielded Serija LH, FP Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH FP13BB103K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10mH
Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm) Frekvenca - Samozadostna 190kHz
natančen opis 10mH Shielded Inductor 160mA 12 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -