LMK063C6104KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063C6104KP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK063C6104KP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 10V X6S 0201
Podatkovni listi: 1.LMK063C6104KP-F.pdf2.LMK063C6104KP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK063C6104KP-F
Številka dela LMK063C6104KP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.1UF 10V X6S 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2104103 pcs Podatkovni list 1.LMK063C6104KP-F.pdf2.LMK063C6104KP-F.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena LMK063C6104KPF
RM LMK063 C6104KP-F
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 0.1µF