LMK063C6224KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063C6224KP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK063C6224KP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X6S 0201
Podatkovni listi: LMK063C6224KP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK063C6224KP-F
Številka dela LMK063C6224KP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 10V X6S 0201 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1123025 pcs Podatkovni list LMK063C6224KP-F.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena LMK063C6224KPF
RM LMK063 C6224KP-F
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije SMPS Filtering