LMK105C6105KV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK105C6105KV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK105C6105KV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1UF 10V X6S 0402
Podatkovni listi: LMK105C6105KV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK105C6105KV-F
Številka dela LMK105C6105KV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1UF 10V X6S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3110421 pcs Podatkovni list LMK105C6105KV-F.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-3409-2
LMK105C6105KVF
RM LMK105 C6105KV-F
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1µF