LMK105F104ZV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK105F104ZV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK105F104ZV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 10V Y5V 0402
Podatkovni listi: LMK105F104ZV-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LMK105F104ZV-F
Številka dela LMK105F104ZV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.1UF 10V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4761 pcs Podatkovni list LMK105F104ZV-F.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena LMK105F104ZVF
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose