NP04SA330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SA330M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP04SA330M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD
Podatkovni listi: NP04SA330M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP04SA330M
Številka dela NP04SA330M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4499 pcs Podatkovni list NP04SA330M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija N, P Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM NP04S A330M
NPO4SA330M
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 33µH Shielded Inductor 1.2A 160 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 440mA