NP04SB3R3N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SB3R3N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP04SB3R3N
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 2.6A 36 MOHM SMD
Podatkovni listi: NP04SB3R3N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP04SB3R3N
Številka dela NP04SB3R3N Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 3.3UH 2.6A 36 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5911 pcs Podatkovni list NP04SB3R3N.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ščitenje Shielded Serija N, P Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM NP04S B3R3N
NPO4SB3R3N
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 2.6A 36 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max
Trenutna ocena 2.6A Tok - nasičenost 1.3A