NP04SZB100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SZB100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP04SZB100M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.2A 130 MOHM SMD
Podatkovni listi: NP04SZB100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP04SZB100M
Številka dela NP04SZB100M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 1.2A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5184 pcs Podatkovni list NP04SZB100M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Druga imena 587-1681-2
NP04SZB100M-ND
NPO4SZB100M
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 10µH Shielded Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.3A